ארגז הכלים של אמא

כך תנצלו את חופש חנוכה: כל הרעיונות לבילויים משפחתיים

0

חנוכה מתקשר אצלנו למופעי ילדים גרנדיוזים ויקרים, אבל מסתבר שגם אם בוחרים לא ללכת לצפות במופע, אתם תוכלו להנות ולנצל את החופש עד תום.

להלן מספר רעיונות לבילויים מיוחדים, לא יקרים או אפילו בעלי ערך חברתי מוסף.

פסטיבל הרצליה להצגות ילדים ונוער

פסטיבל הרצליה התשיעי להצגות ילדים ונוער יתקיים בתאריכים 17-19 לדצמבר ויציע מגוון הצגות לילדים, בהן ההנאה היא במרכז, ולא הכוכבים והמרצ'נדייז.

התיאטרון העירוני הרצליה הוא תיאטרון מקצועי יוצר להצגות ילדים ונוער, שהצגותיו ידועות באיכותן ומאושרות על ידי סל תרבות ארצי ותרבות בפריפריה.

ההצגות יתקיימו בשני מקומות: "היכל בעיר" (בן גוריון 5), מרכז התיאטרון העירוני (בן גוריון 2) מחירי הכרטיסים ינועו בין 30-90 ₪ לכרטיס. כמו כן יתקיים הפנינג חוצות עם הפעלות לקטנטנים ברחבת התיאטרון העירוני.

תוכנית הפסטיבל:

"תוצרת הארץ" – קבוצת התיאטרון הייצוגית של הרצליה "על הבמה"

חבורת תלמידים עירוניים מקבלת צ׳ופר – טיול לקיבוץ. הם לא מעלים בדעתם לאיזו הרפתקה הם עשויים להיקלע. הרדמות קצרה מעירה אותם בקיבוץ של שנות ה- 50 והחוויה הופכת למסע בעקבות החלום השיתופי וימי קום המדינה אותם לא הכירו. ההבדל בין העיר של היום לקיבוץ של פעם מוליד מפגש מרגש בין ישן לחדש, בין אידאלים של אז לתפיסות עולם של היום והכל בליווי מיטב שירי ארץ ישראל.

מאת: יוסי כהן ג'וז, בימוי: מתן ארביב גנס ויניב גוטוירט.

מועדי ההצגה: ראשון 17.12 בשעה 10:00, שני 18.12 בשעה 12:00, שלישי 19.12 בשעות 16:00 ו-17:30

מיקום: היכל בעיר

טיול לכוכב הגבינה

גיל לא רוצה לשחק עם אף אחד ולכן הוא משחק לבד. גם שאול משחק לבד, כי אף אחד לא רוצה לשחק אתו.

שני הילדים הבודדים נפגשים בחצר הבית ויוצאים יחדיו למסע הרפתקאות. הם ממריאים על גבי חללית אל הכוכבים ומתנגשים בכוכב הגבינה. הם חוקרים אותו, זוללים אותו, מתגברים על כל הסכנות וחוזרים הביתה מלאי חוויות. עכשיו הם החברים הכי טובים שאפשר. הצגה על דמיון אינסופי וחברות שצומחת כנגד כל הסיכויים.

משך ההצגה: כ- 60 דק'

מאת ובימוי יואב ברלב וחנוך רעים, תפאורה ותלבושות: גילי קוזין-אולמר, יאנה מלישב, תאורה: דניה זמר, בהשתתפות: שחף ברגר, בן צ'רי.

ההצגה מתאימה לגילאי 5 ומעלה

מועדי ההצגה: ראשון 17.12 בשעה 12:00

מיקום: היכל בעיר

הדבר העגול הזה

מופע ליצנות לילדים המגולל את סיפורם של שני חברים טובים אשר בטעות מפילים את השמש לים. הצמד יוצא להרפתקה בלב ים בחיפוש אחר השמש מעל ומתחת לפני המים… בדרכם צוברים חוויות, ויכוחים, פרידה ולבסוף איחוד מרגש! אבל לאן נעלמה השמש? כיצד ימצאו אותה? הצטרפו להרפתקה שובת לב המעניקה חוויה אותנטית של תאטרון פיזי ללא מילים, ליצנות תיאטרלית והרבה הומור בה שני השחקנים מעבירים מסע חווייתי עשיר בדמיון המשלב מוסיקה, צבע, אביזרים ותנועה.

ההצגה הופיעה בפסטיבל הילדים הבינלאומי באיזמיר 2017, לונדון 2017, פסטיבל הבובות הבינלאומי ירושלים , אייזרבייג׳ן, אוקריאנה, גרמניה ורוסיה/

יוצרים ומבצעים: לושה גבריאלוב ופיודור מקרוב , תלבושות: אולגה דומוב, תפאורה: אוקסנה וליאוניד אליסוב , עריכה מוסיקאלית: לושה גבריאלוב , תאורה: אנדרי יודשקין, ייעוץ בימתי: ויטלי אזרין\מאשה נמירובסקי

אורך ההצגה: 50 דקות

המופע מתאים לגילאי 3 ולכל המשפחה.

מועדי ההצגה: ראשון 17.12 בשעה 16:00 ובשעה 17:30

מיקום: היכל בעיר

אפצ'י

ההצגה מספרת על יום בחייו של ליצן שהצטנן

שיחת טלפון חשובה מזרזת את הליצן להתארגן ולצאת מביתו כדי לדוג דג גדול. למרות הגשם המפתיע, מחליט הליצן שזו הזדמנות שאסור לפספס ומתוך כל ההתארגנות המהירה שוכח לנעול  את נעליו וכך דורך על שלולית גדולה…האפצ'י הראשון לא מאחר להגיע וכך גם הבאים אחריו.

מתוסכל, חולה ומנוזל, נשאר הליצן בביתו, מוקף ברחמים עצמיים ובחפצים שמקבלים לפתע חיים ובחכה שכבר לא תתפוס היום דגים. מתוך כך, מחליט לרפא את עצמו ולא להיכנע לרחמים העצמיים ובצורה משעשעת יוצר לעצמו תרופת פלא ולומד להתגבר לגמרי לבד על קשייו.

*מבוסס על צינון אמיתי

יצירה, בימוי,עיצוב תפאורה, עריכה מוסיקלית ומשחק: לושה גבריאלוב

מתאים לגילאים 7-3, ההצגה מאושרת ע"י פמי פרימיום וסל תרבות ארצי ואף לקחה חלק במסגרת חשיפה בינלאומית במרץ 2015.

מועדי ההצגה: ראשון 17.12 בשעה 11:00

מיקום: מרכז התיאטרון העירוני

מעשה בכובע

הצגה אורחת לקטנטנים בפסטיבל הצגות ילדים בחנוכה בתיאטרון העירוני הרצליה. סיפור מסעו של כובע. אמא של אורי תפרה לו כובע יחיד ומיוחד לכבוד הקיץ, אך אבוי! הכובע אבד לאורי והרוח נשאה אותו אל על. הכובע שלנו מתעופף  מדמות אחת לשנייה כשכל אחת עושה בו שימוש שונה בעוד הילדים עוקבים בדריכות ובצפייה לגלות מה קרה לכובע והאם יחזור לבעליו…ההצגה בביצוע "מסיפור לתיאטרון" בהשתתפות אורית פלג.

מתאים לגילאי 4-6

מועדי ההצגה: ראשון 17.12 בשעה 17:00, שני 18.12 בשעה 11:00

מיקום: מרכז התיאטרון העירוני

מתקן החלומות / על פי ספרו של אורי אורבך ז"ל

בכפר קטן בין הרים וגבעות, גר אלכס מתקן החלומות. יום אחד מגיע לכפר, מתקן חלומות מסתורי ומוזר

הוא מציע שירות ממוחשב וחדיש עם מכונה משוכללת לתיקון כל חלום לכל איש ואיש. אך מה יעלה בגורלו של אלכס ומכריו בכפר – האם כל הנוצץ, אכן זהב ?     

מחזמר על יחסים בין בני אדם ועל הדברים החשובים באמת בעולם.

עיבוד למחזה ובימוי: שראל פיטרמן  , מוסיקה מקורית ועיבודים: רני גולן, ניהול מוסיקלי: כרמל עמית , כוריאוגרפיה: מירן גורל , תפאורה: דרי קציר , תלבושות: טל קילשון, תאורה: זיו וולושין , ניהול הפקה: רואי גורמזאנו  , ע. כוראוגרפיה: אלינור פלקסמן , ע. במאי: עומר עזרתי , ניהול אמנותי: יניב גוטוירט , ייעוץ אמנותי: ערן לאור

שחקנים: עינת אזולאי/נוהר קורן, דניאל רז/נועם ציפורי, ליאור חסון, דבי לומברוזו, איתי פלג/אסף שגב,  שחר שלום

מחזמר לגילאי גן'-ג' / משך ההצגה כ 50 דקות

מועד ההצגה: 18.12 בשעה 10:00

מיקום: היכל בעיר

יונתן בלש ממש

יונתן וכלבתו ביבה יוצאים למשימה –  למצוא מי גונב את החפצים בבית ? זה התחיל בנעלי הבית הכתומות, המשיך בכוס השוקו ובדובי ידידיה, אך כאשר גם החפצים של אמא ואבא החלו להיעלם, היה ברור שישנה כאן תעלומה מסתורית במיוחד. הצגה מצחיקה מלאת הפתעות, המלמדת אותנו שהקשרים שאנו יוצרים בחיים עם הקרובים לנו, חשובים יותר מהחפצים שאגרנו בחיינו ושצריך לדעת לשחרר לטובתך האחר.

מועדי ההצגה: יום שני 18.12 בשעה 17:00

גילאים: 4-8

מיקום: מרכז התיאטרון העירוני

מולו וצגאי

הצגת ילדים חדשה וקסומה המשלבת תיאטרון בובות, חימר וחומרים מהטבע.
בליל ירח מלא מגיעה אש גדולה לכפר של צגאי ומולו, אח ואחות מאפריקה. מצוידים באבן תכלת,
הם יוצאים למסע אמיץ וקסום לארץ אחרת.
עולם ייחודי של תיאטרון בובות, חימר וחומרים מהטבע, המספר על התבגרות, חברות ואהבה.

ההצגה עלתה לראשונה בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2017 ומאושרת בסל תרבות ארצי,
זכתה בפרס עיצוב הבובות ועצוב התאורה.

לגילאי 4 -10

אורך ההצגה : 50 דק'

מועדי ההצגה: שלישי 19.12 בשעות 11:00 ו-17:00

מיקום: מרכז התיאטרון העירוני

מופעי חוצות, הפתוחים לקהל הרחב בשעות 16:30-17:30 ברחבת היכל בעיר

17/12 – מה זה קסם ?

מופע קסמים צבעוני והומוריסטי בשיתוף הקהל

18/12 – קרקס האור

מופע קרקס אקרובטי, הכולל ליצנות, זאגלינג, חד אופן ולהטוטי אור שונים

19/12 – בקצב החג

מופע תיפוף בשיתוף הקהל לסיום חגיגת פסטיבל הצגות הילדים ה 9 , בליווי שירי חג.

למידע נוסף היכנסו לאתר האינטרנט של הפסטיבל או חייגו 09-8908000


"בגדי המלך החדשים" של בית הספר למשחק בית צבי

בממלכת ויסקוזה שולט מלך שעיקר עיסוקיו בשלל בגדיו החדשים.העם אומלל וכורע תחת נטל המיסים המוטל עליו.
כשמחליט המלך על תחרות לתפירת בגד חדש ומושלם, מנצלים זאת צמד נוכלים בשם חוט ומחט, התופרים למלך "בגד בלתי נראה".
ומי מגלה ש"המלך הוא עירום" ?…
מחזמר חדש עם דמויות מצחיקות ושירים סוחפים, הלוקח את הקהל הצעיר מחודש עם קריצה אקטואלית של הסיפור הידוע.

מועדי ההצגה: 06.12-21.12

תאטרון רמת גן, חיבת ציון 16


ירושלים – שלל אטרקציות לכל המשפחה

יהודה המכבי חוזר לירושלים – מעלית הזמן בירושלים

היכן?: מעלית הזמן בירושלים, שד' ממילא, יצחק קריב 6.

מתי?: 13-20.12.2017 – א'-ה' 10:00-20:00 שישי מ-10:00-14:00

מה?: חוויה ייחודית במעלית הזמן בירושלים בה תתארח קבוצת Live the Bible המעניקה למבקרים הזדמנות להתחפש לדמות תנ"כית, מכבי או חשמונאי ולהצטלם למזכרת מרהיבה זאת באמצעות תלבושות תקופתיות, אביזרים וטכנולוגיה מתקדמת. המבקרים הנשאבים חזרה בזמן אל תוך תקופת התנ"ך הופכים לחלק מרכזי בסיפור התנכ"י, מתחפשים ומצטלמים יחד לתמונת מגנט גדולה בעמדה מיוחדת, שהוקמה במקום במיוחד לכבוד החנוכה וברוח החג.

העמדה תפעל בחמישי 14.12 ובימים ראשון עד רביעי (17-20.12) בין השעות 11:00 – 18:00 בנוסף מוזמנים המבקרים למסע רב חושי הכולל 4 מיצגים חדשניים המשלבים אפקטים ייחודיים . 250  מ"ר של מסכי לד היקפיים העוטפים את הקהל ב-180 מעלות, מערכות שמע ותאורה מהמתקדמות בעולם, 104  מושבים, 98 מהם נעים על 6 צירי תנועה ו- 6 מהם נייחים (כאשר עפ"י דרישה מראש ניתן לקבע מספר מושבים רב יותר).

כמה?: 54 ₪ ברכישת כרטיס בקופת האתר. 46 ₪  הנחות לתושב ירושלמי/חיילים/סטודנטיםעמדת צילום בתשלום סמלי נוסף של 10 ₪ בלבד לאדם/ילד.

לפרטים נוספים: 02-6248381 או באתר www.time-elevator.co.il

לה-לה-לד במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד

כניסה לילדים חינם במהלך חנוכה

הודות לתמיכת המשרד לענייני ירושלים ומורשת והרשות לפיתוח ירושלים

היכן? מוזיאון המדע ע"ש בלומפילד, שד' המוזיאונים 3.

מתי? 14-20.12.2017 א'-ה' 10:00-18:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-16:00

מה?  תצוגת Pop-Up   – Make Light  ברוח תנועת MAKE העולמית: מבחר עבודות בנושא חושך אור וחיים פרי יצירה ובהשתתפותם של מייקרים ישראלים, אמנים מעצבים, מדענים ואנשי תוכנה וטכנולוגיה.

אספקט הצל  מיצג צבעוני, מיצב אור אינטראקטיבי ענק הבנוי כעץ, גובהו כ-4 מטרים וקוטרו כ-10 מ', עליו תלויים עשרות " פרחים מוארים", להקת ציפורים מוארות, פסל ענק שאורכו כ-5 מ' בו מתרחש משחק אורות ביצה ענקית מוארת ומסתורית, מיצג מרהיב של צמחי ענק מאוריגמי המדגימים את משיכתם של הצמחים והפרחים לכיוון האור.

בנוסף יתקיימו במהלך החג סיורים בתערוכות, סדנאות בנייה בהם יוכלו הילדים לבנות חרקים מדליקים, להאיר דבורים ולהכין שלטי אור ייחודיים (בתשלום נוסף), ללמוד כיצד יוצרים 'סלט אש' או 'להבת הדרקון', להצטרף ליצירת מיצג הנבנה ונדלק על ידי המבקרים, להצטרף לשעת סיפור "נסיכת השמש" עפ"י ספרם של דויד גרוסמן ומיכל רובנר שתועלה 4 פעמים מידי יום בחנוכה.

כמה? ילדים חינם, מבוגר 60 ₪. הנחות למחזיקי כרטיס ירושלמי, חיילים נכים גמלאים ועוד.

לפרטים נוספים 02-6544888 /  www.mada.org.il

 

אפקט הצל צילום הדר סייפן – חנוכה במוזיאון המדע בירושלים

'בעקבות האור' סיורי חנוכיות ברובע היהודי

מתי? חנוכה 12-19.12.2017

היכן? רחבי הרובע היהודי בירושלים

מה? סיור חנוכיות שיצא משער יפו יכלול מפגש עם שרידי הביצורים של מגיני ירושלים הדלקת נרות בקרדו המקורה בצמוד לשרידי החומות החשמונאיות. כמו כן בקרדו הפתוח יוכלו המבקרים ליהנות מתערוכת צילומים חדשה המתעדת רגעים ייחודיים בכותל המערבי.  בנוסף יתקיימו במהלך החג סיורי עששיות מתחת לפני האדמה בגן הארכיאולוגי, העופל מרכז דוידסון. ההתחלה בכניסה לגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון, משם ירדו המבקרים אל תעלת הניקוז של ירושלים בימי בית שני בחניון גבעתי, יפסעו בדרכם של מגיני ירושלים הקדומים, יצעדו אל הרחוב ההרודיאני שבגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון בואכה הכותל הדרומי, בהמשך מוזמנים המבקרים לטפס אל מרומי "המגדל הצלבני" ולצעוד עם עששיות לאורך חומות העיר. הסיור יסתיים בביקור בתערוכה המרגשת "לגעת ברגע", לכבוד יובל ה-50 שנה לירושלים, המתעדת את הרגעים בהם שוחררה ירושלים. הילדים מוזמנים להצטרף לסיור בלשי ברובע ההרודיאני, בין בתי העשירים מימי בית שני ולחפש אחר הכד והמנורה האבודים,

יובל לכותל – לכבוד שנת היובל לאיחוד העיר תפתח בחנוכה תערוכת צילומים חדשה ומרגשת ותוצג בקרדו המקורה וברובע ההרודיאני. בתערוכה יוצגו עשרות צילומים פרי יצירתם של דוד ושריה דיאמנט, אב ובן, המתעדים אנשים והתרחשויות בכותל.

כמה? 40-60 ₪ למבוגר 20-30 ₪ לילד. כניסה לאתרי התיירות של הרובע היהודי – 10 ₪ בלבד לאדם במהלך החנוכה.

לפרטים נוספים, זמני סיורים והזמנת כרטיסים: http://www.rova-yehudi.org.il / ובמוקד התיירות בטלפון4987*.

חגיגת כלי קשת – חווייה מוסיקלית ייחודית לכל המשפחה במוזיאון המוסיקה העברי

מתי? 13-20.12.2017 בשעה 19:00

היכןמוזיאון המוסיקה העברי – נחלת שבעה, יואל סולומון 10.

מה? מוזיאון המוסיקה מכיל תצוגה מרהיבה של כלי קשת ייחודיים עתיקים ואותנטיים ומזמין את המבקרים במהלך חנוכה ליהנות מסיור, בלוויית אמן נגן, שיעבור ב-7 חללי המוזיאון בו יכירו המבקרים את כלי הקשת. הסיור יתחיל בחלל מרכז אסיה בו ילמדו המבקרים מהו הקמנצ'ה הפרסי שצליליו נוגים ומעוררים בלב געגוע וכיסופים. יכירו את הכינור המרוקאי והכינור הסורי שמקום הולדתם מפתיע ביותר. בחלל האירופאי יכירו המבקרים את הצ'לו, כינור הכיס והקונטרבס שיסחפו לאווירת טיש חסידי. בחלל הבלקני את הקבאק קמני – כינור תורכי מעוטר ומקושט וגם כינור גוסלה המגיע מיוגוסלביה ונגינתו שימשה את לוחמי החופש מיוגוסלביה ועוד.

כמו-כן מוזמנים המבקרים לצפות בתצוגת כלי נגינה נדירים נוספים המוצגים במוזיאון, להתנסות בכלי מוסיקה ייחודיים, להשתתף במשחקים אינטראקטיביים בנושא מוסיקה ולצפות במיצג המרהיב של בית המקדש בטכנולוגיית מציאות מדומה VR. בסיום הסיור מוזמנים המשתתפים להדלקת נרות וחלוקת סופגניות.

כמה? רגיל – 50 ₪/ ילד מגיל 5 ומעלה – 40 ₪/ סטודנט 35 ₪  חייל 30 ₪.

לפרטים נוספים ותיאום הגעה מראש בטלפון 02-5406505 http://hebrewmusicmuseum.com/

 

תהלוכת לפידים, סדנאות שוקולד, נרות יין וסופגניות בתיירות צובה

היכן? פארק קיפצובה, יקב צובה וחוות השוקולד גליתא צובה – קיבוץ צובה ליד ירושלים

מתי?  12-20.12.2017

מה? הילדים וההורים מוזמנים להשתתף בתהלוכת לפידים שתצא מידי יום במהלך החג מפארק קיפצובה בליווי קפיצי הקנגורו שגם יחלק הפתעות לילדים ללא תשלום. סדנאות שוקולד ברוח החג יתקיימו בחוות השוקולד גליתא-צובה וגם במתחם המקורה בקיפצובה בהן יכינו הילדים עם ההורים סביבונים וחנוכיות מקושטים בסוכריות צבעוניות.

הילדים מוזמנים להנות ממגוון המתקנים האטרקטיביים שבקיפצובה.

ביקב צובה מוזמנים ההורים לטעימות יין ומבצעי הנחה של 15% על כל רכישת בקבוק יין.

כמה? כניסה לקיפצובה  78 ילד 54 מבוגר – 1+1 בכרטיסי אשראי ומבצעים בוועדים.

סדנת שוקולד בגליתא צובה – 55 ₪, תוספת לסדנת שוקולד בקיפצובה – 28 ₪.

לפרטים נוספים:  02-5347950  http://www.tzuba.co.il/


וגם פעילויות חינמיות ברחבי הארץ

מתחם שרונה תל אביב

בין ההצגות לפסטיבלים, "שרונה מרקט" משיקה מתחם יצירה ייעודי באווירת החג בתאריכים 13-20 בדצמבר. הכניסה חופשית.

בימי החג בין השעות 10:00-16:00, יהודה מכבי ידריך את הילדים במגוון סדנאות ליצירת חנוכיות, סביבונים ונרות. הילדים ירכיבו, יצבעו, ידביקו ויזכו להדליק את נרות החנוכה בבית, מפריטים שהרכיבו בעצמם.

בנוסף, הילדים יוכלו ליהנות מהפעלת "מי רוצה להיות יהודה המכבי" בתאריכים 17.12 וב-19.12 בשעה 12:00.

מתחם המכבים ימוקם בכנסיה המזרחית של המרקט (בין "קוקוריקו" ל"רי-בר").


קניון כפר סבא הירוקה

בחג החנוכה הקרוב, (12.12-19.12.17) קניון כפר סבא הירוקה מזמין את כל המשפחה ליהנות מחוויות בלתי נשכחותהצגות לכל בני המשפחה עם כוכבי הילדים הכי גדולים, סדנאות יצירה, קולינריה והפעלותללא תשלום!

אורן ואייל

הקוסמים התאומים מערוץ לוגי מציגים מופע מרהיב ומיוחד לכל המשפחה. המופע כולו בשילוב הקהל, עם יונים, פעלולים אש ואיחולים באוויר.

12.12.17, בשעה 16:45, קניון כפר סבא ירוקה.

הצגת הילדים "ספירלה"

ספירלה היא ילדה שובבה וחסרת סבלנות. שביום גדוש הרפתקאות, לומדת ספירלה עד כמה הסבלנות חשובה ומשתלמת. בסופו של דבר היא מצליחה ללמד את עצמה ואת הילדים , כיצד לפתח סבלנות.

יום ה' 14.12.17, בשעה 16:45, קניון כפר סבא ירוקה.

מופע של כוכבת הילדים מאייקי  איזה חג לי

מופע חדש וחגיגי לכבוד החגים של כוכבת הילדים מאת מאייקי הפיה הקסומה.

 יום א', 17.12.17 בשעה 16:45, קניון כפר סבא ירוקה.

המופע של יאנו הלהטוטן

המופע של יאנומופע להטוטים מצחיק, קצבי ושובב לכל המשפחה.

יום ב', 18.12.17 בשעה 16:45, קניון כפר סבא ירוקה.

פסטיבל לביבות מכל העולם

סדנא להכנת לביבות למבוגרים בשיתוף עם שף הבית של חברת 'ארקוסטיל'- אייל פינקשלטיין.

  • מספר המקומות מוגבל ומותנה בהרשמה מראש.

 יום ג, 19.12.17, 17:00-18:30 ו19:00-20:30, קניון כפר סבא ירוקה.


פעילות חנוכה לכל המשפחה: קטיף ירקות למען נזקקים

ארגון הצלת המזון לקט ישראל, מזמין את הציבור הרחב להצטרף לקטיף ירקות למען נזקקים, שיתקיים במהלך חג החנוכה בשדה הארגון בבנימינה.

הקטיף הינו אירוע משפחתי חווייתי בו יכולים לקחת חלק בני כל הגילאים, והוא מהווה הזדמנות לקחת חלק במיזם התנדבותי רחב היקף, המהווה חוויה בטבע עם חיבור לאדמה. היבול שייקטף יחולק ללא תמורה למשפחות נזקקים ברחבי הארץ.

הקטיף, שיתקיים בימי ראשון ושני (17-18.12), יתקיים בשדה של לקט ישראל בבנימינה, שם ייקטפו בטטות.

ארגון לקט ישראל מספק מזון שמקורו בהצלה ל– 175,000 נזקקים מידי שבוע. במטרה להעשיר את סל המזון המסופק לנזקקים, מגדל הארגון ירקות, ובכדי לקטוף אותם הוא זקוק למתנדבים.

הקטיף יתקיים בימים א' וב', 17-18.12, בשדה לקט ישראל בבנימינה, בין השעות 8:00-16:00

הפעילות הינה חינם, אך מותנית בהרשמה מראש באתר www.leket.org

לניווט בקלות  חפשו ב– Waze: "לקט ישראל בנימינה". באזור הקטיף מוצבים שלטים להכוונה.


קרדיט תמונה ראשית: דור קדמי


אל תשכחי להירשם לניוזלטר שלנו, כדי לקבל את מיטב העדכונים של האתר:

יש מתנות חינם: כל הדוגמיות וערכות ההתנסות שיש– פוסט מתעדכן

לגו בזול: המדריך לרכישת צעצועים אונליין – פוסט מתעדכן

טיפ מס׳ 1: כך תקבלי מוצרי תינוקות בחינם – פוסט מתעדכן

השימושון – כל מה שאמא צריכה! האטרקציות החינמיות לילדים, המשחקיות, מפעילי ימי הולדת, צילומי משפחה, עוגות לימי הולדת ועוד. השימושון מתעדכן מדי יום ואם את בעלת עסק בתחום הילדים – תוכלי לפרסם אצלנו בחינם! (המבצע לזמן מוגבל). לפרטים ניתן לפנות דרך ״צור קשר״ באתר.