ארגז הכלים של אמא

לגו מלך הצעצועים עם חידושים מדליקים לחנוכה הקרוב

חנוכה בפתח, ובכל בית מתלבטים מה לתת במתנה לילדים. מנסיון אישי שלנו – אין ולא יהיה כמו לגו – המתנה המושלמת לכל ילד וילדה. זה כיף ומפתח חשיבה יצירתית וכישורים מוטוריים, והאמת שגם אנחנו ההורים אוהבים להרכיב קצת על הדרך, עם התירוץ שאנחנו רק עוזרים לילדים.

הלגו לא מפסיק להתפתח ולחדש, וגם לקראת החג הקרב, הוא מציע עולם חדש של ערכות. אלי, מנהל השיווק של חברת ״אילנית״, היבואנית הרשמית של הלגו בארץ, גילה לנו מה יהיה הלהיט הבא – lego star wars. 

מדובר בסרט נוסף בסדרת סרטי הלגו, אחרי לגו באטמן, שצפוי לעלות למסכים לקראת חנוכה. הערכות החדשות והמרתקות של lego star wars, הכוללות סצינות ודמויות מהסרט, מצטרפות למגוון הרחב הכולל את הערכות מהסדרות הקלאסיות של city, creator, friends ועוד.

בתערוכת הצעצועים המיוחדת שהתקיימה לקראת חג חנוכה הקרב, התרשמתי מהמגוון העצום, ושמחתי על ההחלטה לא להביא איתי את הבן, שכנראה היה פשוט נשאר שם.

אם אתם מגדלים בבית, כמוני, אסטרונאוט לעתיד, אנחנו רוצים להמליץ לכם על ערכת החלל הזו מסדרת לגו קריאטור, שאפשר להרכיב ממנה רכב חלל, חללית ותחנת חלל. יש לנו כזו בבית ובוביק לא מפסיק להנות ממנה.

גם הבנות לא יוצאות מקופחות עם מגוון גדול של ערכות לגו friends האופטימיות, ששמות בצד את כל האקשן ומתמקדות בדבר הכי חשוב בחיים – להנות.

ואם כבר מדברים על צעצועים מסרטי פולחן – זוכרים את הפאואר ריינג׳רס שכולנו גדלנו עליהם? הגרסה החדשה של הסדרה תעלה בערוץ הילדים בחנוכה הקרוב, ובמקביל מגיעים לחנויות גם צעצועים על פי הסדרה, עם מגוון דמויות ואביזרים – בדיוק כפי שרואים בטלוויזיה. חלק מהצעצועים מלווים באורות וצלילים מתוך הסדרה, עם סוללות שמטעינות את הרינג'רים בכוחות כדי להילחם ברשעים, וכולם מבטיחים שעות על גבי שעות של כיף והנאה.