ארגז הכלים של אמא

מתנות של יצירה מבית "פלפוט"

0

הילדים שלי מאוד אוהבים לצייר ולהכין יצירות, ומתלהבים מכל רעיון חדש. חברת "פלפוט" היא מקצוענית בתחום הזה, ומביאה לארץ את כל הטרנדים החדשים. לקראת חנוכה ובכלל, השיקה החברה מגוון מוצרים שיעזרו לכם להפעיל את הילדים הפרטיים שלכם:

תיק וקלמר בעיצוב אישי, כפי שניתן לראות בתמונה הראשית, שהילד יוכל לעצב כרצונו באמצעות סיכות/מדבקות או פאצ׳ים לגיהוץ, וכמובן להשתמש בהם לאחר מכן. רעיון מצויין לפעילות ולמתנה. 

סט תיק שרוך ופאצים מחיר כ-39.90

סט צביעה על שקפים לחנוכה – אם הילדים שלכם טרם התנסו בצביעה על שקפים והצמדתם לחלון או למקור אור – אתם חייבים לעשות איתם את הפעילות הזו וליצור ויטראז׳ים בהשראת חנוכה. 

מחיר כ-12.90 ש"ח

סט יצירה לרכב – מתישהו, כשתצטרכו שקט בזמן הנסיעה, הערכה הזו תעזור לכם מאוד!

מדובר במארז עם משטח קשיח, שניתן להניח על הברכיים בזמן הנסיעה ברכב, לחבר אליו באמצעות הגומיות שבפינות דפי צביעה וציור, ולהיות עסוק בו לאורך כל הנסיעה. בצדי המשטח יש כיסים שנסגרים עם ריצ׳רצ׳ים ובהם ניתן לשמור טושים, מדביקות ושלל אוצרות אחרים. 

מיני, סמי הכבאי, פרוזן. מחיר כ-44.90

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הנבחרות


אל תשכחי להירשם לניוזלטר שלנו, כדי לקבל את מיטב העדכונים של האתר – הגרלות, קופונים ועוד:

יש מתנות חינם: כל הדוגמיות וערכות ההתנסות שיש– פוסט מתעדכן

טיפ מס׳ 1: כך תקבלי מוצרי תינוקות בחינם – פוסט מתעדכן

השימושון – כל מה שאמא צריכה! האטרקציות החינמיות לילדים, המשחקיות, מפעילי ימי הולדת, צילומי משפחה, עוגות לימי הולדת ועוד. השימושון מתעדכן מדי יום ואם את בעלת עסק בתחום הילדים – תוכלי לפרסם אצלנו בחינם! (המבצע לזמן מוגבל, יש לפנות דרך צור קשר באתר).