ארגז הכלים של אמא

צעצוע מקסים לפעוטות – ״רכבת החיות״ של ספרק טויס

0

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה צעצוע חדש לפעוטות – "טיול בספארי – רכבת החיות".

הפעוטות הפרטיים שלנו קיבלו את הצעצוע להתנסות ושמחו מאוד.

כמו כל צעצועי ספרק טויס שיצא לנו לבדוק עד כה, ובאמת שאנחנו לא משוחדים, גם רכבת החיות היא צעצוע איכותי מאוד: הגימור, העיצוב וכל ההפקה הטכנולוגית שלו, שכן מדובר בצעצוע אינטראקטיבי שנוסע ומנגן, הם ברמה הכי גבוהה שיש.

הערכה מכילה קטר, קרון ו-6 קוביות שעליהן 24 איורים של בעלי חיים ושמותיהם. הכל צבעוני, יפה ומזמין למשחק.

באמצעות מתג שבצידו של הקטר בוחרים בין שני מצבי פעילות:

מצב משחק (ציור של חיה) – הרכבת מדברת אל הילד ומזמינה אותו לשים את הקוביות על הקטר ולהכיר את בעלי החיים. כשהקובייה מונחת בקטר הוא משמיע את שם החיה הנמצאת בתמונה מול הילד (בצד של המתג). ברגע שהילד לוחץ על הצופר – הרכבת משמיעה תיאור של החיה וקולות שלה, ולאחר מכן מזמינה אותו להכיר בעלי חיים נוספים.

מצב שאלות – הרכבת שואלת שאלות לזיהוי בעלי החיים ונותנת פידבק אם הילד מצא את החיה. למשל: "מצאו את החיה המתאימה והכניסו אותה לקטר – ארנב שובב – קפוץ הנה עכשיו". בהכנסת הקוביות לקטר ולחיצה על הצופר הרכבת תאמר משפטים מצחיקים, ותעודד את הילד להמשיך ולגלות את בעלי החיים שבקוביות. כך הילד חווה כל הזמן הפתעות והנאה רבה, תוך שהוא מפתח את הסקרנות והמוטוריקה העדינה, ולומד מושגים חדשים.

בנוסף, ישנה קוביית פעילות, שיכולה לגרום לרכבת לנסוע ולנגן את שירי הרכבת הידועים: "כבר סידרנו הרכבת", ו"בין הרים ובין סלעים".

מחיר: 120 ₪.

להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות.

חייבים לקרוא גם: