ארגז הכלים של אמא

GOLF& KIDS ו״החינוכית״ בשיתוף פעולה נוסטלגי

רשת GOLF& KIDS  ו'החינוכית' משתפים פעולה לרגל יום העצמאות ה- 69 למדינת ישראל וציון 51 שנות פעילות של "חינוכית".

במסגרת שיתוף הפעולה, מעצבי GOLF& KIDS עיצבו קולקציית טישירטים לסדרות הנוסטלגיות שכולנו גדלנו עליהן.

קולקציית הקפסולה משלבת על בגדי הילדים את עולמות התוכן של החינוכית: משפטים נצחיים  מ"זהו זה", ודמויות מיתולוגיות כמו קישקשתא, שבי השבלול, אוּזה האווזה, בץ הצב, נולי האפרוחית ועוד.

קרדיט צילום: אודי דגן

 

החינוכית מלווה את ילדי ישראל כבר למעלה 51 שנה, שכבר הפכו להורים וסבים של קהל היעד הנוכחי. מקלאסיקות כמו "רגע עם דודלי" ו"הבית של פיסטוק" ועד סדרות והפקות חדשות שהפכו ל"קאלט" כמו "החפרנים" ו"דן ומוזלי".

במסגרת שיתוף הפעולה , נבחרו הדמויות המיתולוגיות של 'החינוכית' וקיבלו חיים חדשים באמצעות עיבוד סקטצ'י ציורי ועדכני. שבי, נולי וקישקשתא צוירו בצבעי עיפרון והודפסו על פרטי לבוש.

החיבור בין הדמויות על גבי גזרות טרנדיות, בדים רכים ושטיפות כביסה מיוחדות, הולידו קולקציית קפסולה מיוחדת במינה המחברת בין דורות. הפריטים בקולקציה מתאימים לתינוקות ולילדים ומציעים  בגדי גוף שבו קישקשתא יוצא מהכיס ומחייך, גופיות ללא שרוול עם עיבוד וינטג' ודפוס סקטצ'י של 'מה פתאום' לילדים הגדולים.

קרדיט צילום: אודי דגן

 

הטלוויזיה החינוכית קיימת ב- DNA של כל ילד שגדל בישראל והיום הוא הורה, באמצעות הזיכרון המתוק של התוכניות האייקוניות ששודרו בשחור לבן, נכנסו ללקסיקון של כולנו וצבעו כל אחר צהריים משעמם בשירים, סיפורים וקטעים מצחיקים. בשנים האחרונות עברה החינוכית מהפכת תוכן ודיגיטל, אשר הבטיחה את  הנגשת כל  תכניה, הן הקלאסיים והן החדשים, לדור הצעיר. מהפכה זו כוללת העלאת עשרות אלפי שעות שידור לערוץ היוטיוב של החינוכית ובהן גם תכניות שלמות ורצועות שירים מכל הקלאסיקות האהובות. במקביל, הפכה החינוכית לערוץ הראשון בעולם שמעלה את כל תכניותיו החדשות לעמוד היוטיוב – עוד לפני שידורן בטלוויזיה. בדרך זו, ממשיכה החינוכית ללוות את ילדי ישראל ואת הוריהם כחלק ממחויבותה לשידור ציבורי אינטליגנטי וחינוכי ,מהנה וחוויתי.  

קרדיט צילום: אודי דגן

 

טווח מחירים: בגדי גוף – 39.9 ₪, אוברולים – 49.9 ₪,

טי שירט – 39.9 ₪, חולצת ילדים – 49.9 ₪ וגופיית ילדים – 39.9 ₪
ניתן להשיג ברשת חנויות המותג ובאתר גולף קידס. 

 

קרדיט צילום – תמונה ראשית בר שריר